W dniach 3-5 września odbyły się nabory do "Varsovii Bielany" na sezon 2019/2020:
Zaproszenie do grupy 2013 otrzymali: Bawiec, Bednarczyk, Bogacki, Kołodziejczyk L., Nakrewicz, Piraszewski, Olczak.
- poniedziałek godz. 16:30
- środa godz. 16:30
Zaproszenie do grupy 2012 otrzymali: Gawron, Gasek, Grodzki, Jędruszuk, Miecznikowski, Różański, Znyk.
- poniedziałek godz. 16:30
- środa godz. 16:30
* Gdy zostaną ukończone pracę modernizacyjne oświetlenie na boisku, treningi odbywać się będą o godz. 17:30
Zaproszenie do grupy 2011 otrzymali: Antonowicz, Bednarski, Janus, Kołodziejczyk A., Kołodziejczyk B., Maślanka, Milewski K., Olborski, Olczak, Palczewski, Pawlina, Sobczyk, Strzałkowski, Tabor, Wardacki, Wieczorek, Zalega.
- wtorek godz. 16:30
- czwartek godz. 16:30
Zaproszenie do grupy 2010 otrzymali: Bawiec, Bijak, Brudzyński, Cegielski, Cygarowski, Kamiński, Kołodziejczyk, Kordus, Kuźnik, Kwakowicz, Kwiatkowski, Ostrowski, Rykaczewski-Mróz, Saniewski, Szczepański, Yaroshenko, Wrzesień, Zaniewski, Ziemian.
- wtorek godz. 17:30
- czwartek godz. 17:30
Zaproszenie do grupy 2009 otrzymali: Buczkowski, Działek, Gibała, Gilarski, Grodzki, Jaroszkiewicz, Kalbarczyk, Kirylczuk, Lisek, Majczak, Miazga, Nasiłowski, Obrubko, Oczadły, Sitkowski, Suchojad, Włodkowski, Wilczyński, Woźniak.
- poniedziałek godz. 17:30
- środa godz. 17:30
* Gdy zostaną ukończone pracę modernizacyjne oświetlenie na boisku, treningi odbywać się będą o godz. 18:30
Zaproszenie do grupy 2008 otrzymali: Bagrianow, Chaber, Chajek, Frieske, Golicki, Janus, Mataczyński, Milewski A., Milewski O., Otto, Poławski, Sonczuk, Szymaniak, Tomasiewicz, Żeńca.
- wtorek godz. 16:30
- czwartek godz. 16:30
Zaproszenie do grupy 2007 otrzymali: Banasiak, Cichacki, Chojnacki, Dąbrowski, Dybiec, Gilarski, Grzeszuk, Junzhixi T., Kuptel, Miriuk, Piotrowicz, Ruciński, Sikorski, Sidor, Stankiewicz, Szatanek, Wieczorek.
- wtorek godz. 16:30 (ul. Lindego 20)
- czwartek godz. 16:30 (ul. Lindego 20)
Zaproszenie do grupy 2005/06 otrzymali: Bańka, Bartkowicz, Buczyło, Dybkowski, Jarzębski, Jazowski, Kulig, Mazurkiewicz, Orzeł, Piątek, Prusak, Racinowski, Śmietański, Zbińkowski.
- wtorek godz. 17:30 (ul. Lindego 20)
- czwartek godz. 17:30 (ul. Lindego 20)
Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:
- Bródno
- Fabryczna
- Muranów
- "Sempołowska"
- Wilcza