Zaproszenie do grupy 2012 otrzymali:
Świercz.F, Jakubczak.I, Wieteska.J, Różański.G, Klimczak.P, Omelczuk.P, Kempiński.Sz, Chądzyński.K, Sitkiewicz.T
- poniedziałek godz. 16:30 (ul.Karmelicka 13)
- środa godz. 16:30 (ul.Karmelicka 13)
Zaproszenie do grupy 2011 otrzymali:
Gilowski.Sz, Pabich.D, Ogiński.M, Kępiński.W, Skłodowski.B, Potyra.T, Rekruciak.K, Kujawa.K, Ściuba.A, Zagajnow.L, Piotrowski.W, Górski.M, Majasz.A, Tyczyński.F, Okrasa.M
- poniedziałek godz. 17:30 (ul.Karmelicka 13)
- środa godz. 17:30 (ul.Karmelicka 13)
Zaproszenie do grupy 2010 otrzymali:
Olszewski.K, Wąś.K, Marek.K, Warunek.M, Wiśniewski.A, Gołębiowski.P, Tylec.D, Tylec.W, Ruszkowski.K, Glinka.Ł, Handke.J, Walendzik.O, Niewola.M
- poniedziałek godz. 18:30 (ul.Karmelicka 13)
- środa godz. 18:30 (ul.Karmelicka 13)
Zaproszenie do grupy 2009 otrzymali:
Skurowski.A, Czuryło.A, Szczepański.W, Szczepański.J, Pełda.J, Chądzyński.K, Dołgopol.D, Baranowski.P, Tarnowski.M, Siau.S, Król.D, Grzechowiak.M, Jurko.A, Gąsiewski.K
- poniedziałek godz. 18:15 (ul.Niska 5)
- środa godz. 18:15 (ul.Niska 5)
Zaproszenie do grupy 2009/2010 otrzymali:
Rafiński.B, Wat.K, Duczek.J, Ziółek.P, Cichocki.D, Kozłowski.X, Mołas.B, Grzegorczyk.N, Piwko.M, Waksmundzki.F, Rusiniak.J, Bodzon.S, Kulon.J, Pytko.M, Piotrowski.C, Karpiński.M, Wierzbicki.F, Głowacki.R
- wtorek godz. 18:15 (ul.Karmelicka 13)
- czwartek godz. 18:15 (ul.Karmelicka 13)
Zaproszenie do grupy 2008 otrzymali:
Wiliński.P, Jenda.K, Szymański.D, Banak.A, Welk.B, Ułanowski.I, Broda.Ł, Wełpa.A, Spyra.B, Majewski.J, Pabich.D, Niewola.A, Wójcik.J, Walczak.Sz
- poniedziałek godz. 17:00 (ul.Niska 5)
- środa godz. 17:00 (ul.Niska 5)
Zaproszenie do grupy 2007/2008 otrzymali:
Zakrzewski.J, Dybowski.K, Dankowski.J, Jakubowski.K, Łukaszewicz.I, Rahimi.K, Pełda.J, Rzońca.F, Kopik.M, Saidullaer.A, Litwa.R, Kociołł.D, Sobótka.R, Kwaśnicki.K, Brycki.M, Włodarczyk.O, Pieliński.K, Rudzki.K
- wtorek godz. 17:00 (ul.Karmelicka 13)
- czwartek godz. 17:00 (ul.Karmelicka 13)
Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:
- Bródno
- Fabryczna
- Bielany
- "Sempołowska"
- Wilcza