Wyniki naborów uzupełniających

W sobotę, 20 czerwca, odbyły się nabory uzupełniające do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2020/2021.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymał: Maciek.

W Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum występować będą także uczniowie klasy sportowej LXII LO Mistrzostwa Sportowego przy ul Konwiktorskiej.

Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji Varsovii lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do tych drużyn w późniejszym czasie. 
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich są regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.
W każdym sezonie wyróżniający się zawodnicy z Centrów Treningowych i Varsovii Centrum są zapraszani do Reprezentacji Varsovii.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muranów, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.