Nabory uzupełniające do Reprezentacji Varsovii

 

W dniach 31.08 - 2.09 na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" na sezon 2020/2021.

Zgłoszenia na nabory : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Ze względów obostrzeń epidemicznych zastrzegamy sobie prawo do mierzenia temperatury i nie wpuszczania dziecka na teren Ośrodka.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa dostępnych TUTAJ.

Udział w tych treningach nie jest obowiązkowy.

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia..

Harmonogram treningów naborowych dla rocznika 2007 :

- Poniedziałek, 31.08 - Międzyparkowa 4

- Środa, 2.09 - Międzyparkowa 4 

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu ze względu na panującą sytuację epidemiczną.

Podstawowe wymogi w obszarze kryteriów naborowych określone są w tzw. "Piramidzie identyfikacji talentów Varsovia Football System".

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2020/2021 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej w dniu 3 września.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Varsovia Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Bródno, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia Muranów , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Varsovia "Sempołowska" , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.