Nabory do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

 

W środę, 16 czerwca o 17:00 na Okopowej 55a, odbędą się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022.

Zgłoszenia na nabory przyjmowane są za pomocą formularza:

FORMULARZ NABOROWY

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisem dziecka na nabory.

Ze względów obostrzeń epidemicznych zastrzegamy sobie prawo do mierzenia temperatury i nie wpuszczania dziecka na teren Ośrodka.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa dostępnych TUTAJ.

Udział w tych treningach nie jest obowiązkowy.

Podczas gier naborowych zawodnicy będą poddawani obserwacji i ocenie przez sztab szkoleniowy, w którego skład wchodzić będą m.in. trener reprezentacji i koordynator etapu, koordynator szkolenia..

 

Do "Varsovii Centrum" zaproszeni zostaną wyróżniający się zawodnicy, którzy nie otrzymali powołania do Reprezentacji Varsovii.

Lista powołanych do "Reprezentacji" i "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022 umieszczona będzie na naszej stronie internetowej w dniu 18 czerwca i w późniejszych terminach w przypadku naborów uzupełniających.
Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

- Varsovia Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 - Varsovia Muranów , kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.