Wyniki nabrów do Reprezentacji i Varsovii Centrum

W sobotę, 20 czerwca, odbyły się nabory uzupełniające do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2020/2021.

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Dąbkowski, Goławski, Grochowski, Łatka, Mujic, Narożnik, Oszmański, Pankowski, Skonecki, Sobociński, Szcześniak, Szczubeł, Szydłowski, Tarczyński, Zmorzyński, Żek, Żuławnik. 

Zaproszenie do Centrum otrzymali: Ratyński, Błaszczyk, Opieczyński, Winnicki, Wichrowski, Kalinowski, Kołcz, Podgórski, Soczyński, Mianowicz, Wołczacki, Kuszmar, Witowski, Michalik, Chrzanowski, Kwiatkowski, Małek.

W Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum występować będą także uczniowie klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 210 przy ul.Karmelickiej 13.

Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji Varsovii lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do tych drużyn w późniejszym czasie. 
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich są regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.
W każdym sezonie wyróżniający się zawodnicy z Centrów Treningowych i Varsovii Centrum są zapraszani do Reprezentacji Varsovii.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Muranów, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.