Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 15-16 czerwca odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022.

 

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Szczubeł, Narożnik, Piasecki, Kalinowski, Grzeszczak, Opieczyński, Podgórski, Wieczorek, Piotrowicz, Chrzanowski, Iwanek, Ratyński, Ryfka, Michalik, Witkowski, Kołcz, Błaszczyk, Rejent, Zawiślak

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Bartoszek, Celejewski, Dąbkowski, Gamalij, Goławski, Grochowski, Łatka, Mianowicz, Młynarski, Mujic, Niewiadomski, Pankowski, Skibiński, Skonecki, Szcześniak, Szydłowski, Tarczyński.

 

 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do środy, 23 czerwca, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany

Bródno

Fabryczna

Muranów

"Sempołowska"

Sielce

- Powiśle 


 
Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.