Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 15-16 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2021/2022.

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Bawiec J., Bednarczyk J., Dołowy K., Kubuj A., Ledóchowski A., Olszewski K., Ołdak M., Puto D., Pytka I., Rulski F., Smulko M., Stegienko W.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Czarnobaj P., Dmowski F., Karłowski L., Komosiński A., Kwiatkowski S., Papierz J., Roguski M., Sobkowicz F., Szczęsny M., Szeligowski J., Sztajerwald B., Utkowski K., Wiśniewski.

 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do środy, 23 czerwca, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w naszych Centrach Treningowych i Klubach Partnerskich będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.

Informujemy, że przyjmowane są także zapisy do naszych Centrów Treningowych:

Bielany

Bródno

Fabryczna

Muranów

"Sempołowska"

Sielce

- Powiśle 


 
Rekomendujemy również udział w rekrutacji do Klubów Partnerskich Varsovii.