Wyniki naborów do Reprezentacji Varsovii i Varsovii Centrum

W dniach 11-12 oraz 21-22 czerwca, na boisku przy ulicy Międzyparkowej 4, odbyły się nabory do "Reprezentacji Varsovii" oraz "Varsovii Centrum" na sezon 2022/2023.

Zaproszenie do "Varsovii Centrum" otrzymali: Bawiec, Bednarczyk, Korwin, Olszewski, Prorok, Pytka, Rogalski, Smulko.

 

Zaproszenie do Reprezentacji Varsovii otrzymali: Chaliński M., Ciborowski D., Dołowy K., Koundouno M., Komosiński A., Kwiatkowski S., Lobov D., Maćkowiak M., Narbutt O., Nieckarz A., Papierz J., Roguski M., Szczepaniak K,. Szeligowski J., Utkowski K., Woźniak F.

 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w drużynie do poniedziałku, 27 czerwca, na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nieotrzymanie zaproszenia do Reprezentacji lub do Centrum nie zamyka drogi do dołączenia do niej w późniejszym czasie. Na przełomie sierpnia i września odbędzie się nabór uzupełniający do Reprezentacji oraz Varsovii Centrum.
Postępy zawodników trenujących w Centrach Treningowych (centrumtreningu.waw.pl) i Klubach Partnerskich Varsovii będą regularnie monitorowane pod względem poziomu w odniesieniu do rówieśników oraz dynamiki rozwoju w dłuższym okresie czasu.