Informacje dotyczące naborów do klasy sportowej w SP nr 210 znajdują się na: sp210.varsovia.waw.pl

II miejsce na turnieju Copalnia Talentów

 

W dniach 26-27 listopada, wzięliśmy udział w turnieju Copalnia Talentów, gdzie rywalizowaliśmy między innymi z drużynami Cracovia Kraków, Karpaty Lwów, Chemik Bydgoszcz, Gryf Słupsk, Dunajec Nowy Sącz.

Varsovia - Victoria

 

W niedziele, 4 grudnia o godzinie 9.00 rozegramy mecz z drużyną Victoria Berlin. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.20 na Hutniku, ul. Marymoncka 42. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Siwiński J., Szulecki A., Szmytkowski N., Łowczykowski J., Gałązka B., Szwarc A., Jażdżyk G., Wszołczyk-Lipka S., Czujko M., Rawa P.

Varsovia - Jagiellonia - Górnik Łęczna

 

W sobotę, 3 grudnia o godzinie 11.00 rozegramy trójmecz z drużynami Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.20 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Siwiński J., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Łowczykowski J., Gałązka B., Szwarc A., Jażdżyk G., Wszołczyk-Lipka S., Czujko M., Rawa P., Świątek I., Matusiewicz O. Drożdż M.

Turniej Copalnia Talentów

W dniach 26-27 listopada weźmiemy udział w turnieju "Copalnia Talentów 2022". 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 13.40 na Varsovii.

Zabieramy: białe getry, czarne spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Siwiński J., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Łowczykowski J., Gałązka B., Szwarc A., Zieliński A., Jażdżyk G., Wszołczyk-Lipka S., Czujko M., Krysztofiak A., Ziółkowski M., Krukowski A., Hrehoruk K., Milczarski A.

 

 

 

Juventus - Varsovia

 

W niedziele, 20 listopada, rozegraliśmy mecz z drużyną Juventus Academy Warszawa. 

Juventus - Varsovia

 

W niedziele, 20 listopada o godzinie 11.00 rozegramy mecz z drużyną Juventus Academy Warszawa. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 10.20, ul. Sobieskiego 68. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Wszołczyk-Lipka S., Szwarc A., Jażdżyk G.

 

Varsovia - Radomiak Radom - KS Wisła Józefów

 

 

W sobotę, 19 listopada o godzinie 10.00 rozegramy trójmecz z drużynami RKS Radomiak Radom i KS Wisła Józefów. 

Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 8.15 na Varsovii. 

Zabieramy: białe getry, czerwone spodenki, czerwona koszulka, dres, ochraniacze, korki, owoce, woda, roller.

Powołania: Cudak O., Grodzki A., Koundouno M., Lenart A., Łysiak K., Machnowski F., Nocuń S., Pośpiech T., Szulecki A., Szmytkowski N., Wiśniewski P., Wszołczyk-Lipka S., Szwarc A., Jażdżyk G., Krysztofiak A., Gałązka B., Milczarski A.