OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GRY 1X1

W dniu 16.11.23 nasza zawodniczka Zosią Bawiec wzięła udział w ostatnim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Gry 1x1. Zosia zdobyła drugiej najlepszej strzelczyni w Polsce. Zosia w ramach nagrody miała okazję obejrzeć mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym. Życzymy dalszych sukcesów!

WIELKI TEST WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 15.11.23 nasza zawodniczka Zosia Bawiec wzięła udział w Wielkim Teście Wiedzy o Piłce Nożnej transmitowanym w TVP1. Zosia uzyskała najwyższy wynik w eliminacjach mazowieckich  wśród dziewcząt jako najmłodsza uczestniczka, a więc została wytypowana do reprezentowania naszego województwa przed kamerami. Gratulujemy Zosiu!

 

KONKURS WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ 2023

21.10.2023 w Hotelu "Sobieski" odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej, do którego zakwalifikowały się nasze zawodniczki - Zofia Bawiec, Małgorzata Sitkiewicz, Julia Kozakowska, Anna Sitkiewicz, Amelia Jakubik i Wiktoria Smejda. Nasze Girlsy wykazały się rozległą wiedzą na temat piłki nożnej: Zofia Bawiec zajęła I miejsce w województwie i zakwalifikowała się do edycji ogólnopolskiej, Julia Kozakowska zajęła II miejsce w województwie i Małgorzata Sitkiewicz zajęła IV miejsce w województwie. Wysokich wyników gratulował zwyciężczyni Artur Kolator - Wiceprezes ds. sportowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 15.11.2023 będziemy mogli zobaczyć Zosię Bawiec w telewizji na kanale TVP! Zapraszamy wszystkich do oglądania. Trzymamy kciuki!